Adélčin dvoreček v mateřské škole Kamarád
Koncem měsíce dubna navštívila mateřskou školu Kamarád ve Stránského ulici paní Adéla se svými zvířátky. Děti mohly vidět jehňátka, králíčky, slepičky, morčátka a kůzlátka. Seznámily se s péčí o ně. Dozvěděly se, co zvířátka jí a co třeba vůbec jíst nesmí. V rámci prožitkového učení si mohly zvířátka pohladit, zkusit učesat jim srst a nakrmit je. Děti si dopoledne se zvířátky velice užily. Bc. Marta Vojtěchová
