Září v mateřské škole Kytička
Po prázdninách jsme se zase sešli v mateřské škole Kytička. Přivítali jsme ve třídě U Žluté kytičky malé děti, které přišly úplně poprvé. Ve třídě U Modré kytičky, se už předškoláci těšili na svou třídu a kamarády. Děti si vyprávěly zážitky z prázdnin a zároveň se už těšily na nové zážitky, které je tenhle rok čekají. Simona Pražáková
